Jaki procent uzyskam po roku z inwestycji.

Niniejszy kalkulator pozwala obliczyć wartość przyszłą rocznej inwestycji – po rezygnacji z konsumpcji – jaką uzyska inwestor z zainwestowanej na rok kwoty inwestycji oraz uzyskanej rekompensaty z tytułu odłożonej w czasie konsumpcji w postaci dodatkowej kwoty.

Wynik z kalkulatora to wartość przyszła pieniądza wyrażona oczekiwaną wartością kapitału wraz z odsetkami przy założonej np. rocznej stopie procentowej w określonym – rocznym czasie w przyszłości. W przypadku, gdy korzystasz z kalkulatora i chcesz określić oprocentowanie na dany okres – odsyłam do kalkulatora wyliczającego wartość procentu w zadanym czasie.

Poniższy kalkulator nie zakłada kapitalizacji odsetek, czyli dopisania ich po okresie odsetkowym do kwoty zaangażowanego kapitału, jeśli chcesz uzyskać informacje na temat wysokości przyszłej wartości pieniądza z okresową kapitalizacją, odsyłam Cię do kolejnych kalkulatorów w kategorii kalkulatory finansowe. Kalkulator odsetkowy nie uwzględnia również podatku od zysków kapitałowych – również odsyłam do innego kalkulatora.

Poniższy kalkulator ma jedynie charakter poglądowy.

Wpisz wartość obecną pieniądza

stopa procentowa (jeżeli 5% - to wpisujemy 5, jeżeli 4.9 to wpisujemy wartości z kropkąJaki procent uzyskam po roku z inwestycji.
Oceń post

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

How to whitelist website on AdBlocker?

How to whitelist website on AdBlocker?

  1. 1 Click on the AdBlock Plus icon on the top right corner of your browser
  2. 2 Click on "Enabled on this site" from the AdBlock Plus option
  3. 3 Refresh the page and start browsing the site